Posted on

Bodrum Yat Kiralama

Yat Isticar
Yat kiralama, yata katılmak talip fakat yat kaplamak istemeyen eşhas tarafından çok sıklıkla tercih edilmektedir. Yat kiralama maslahatlemi her gün hem meşakkatli hem bile refahlı ve palas bir dinlenme kazıklamak bâtınin son grado elzem bir konudur.
Yat kiralama maslahatlemi dokumalmadan önce ne bir dinlenme planlandığı dair bir düşünüm sahibi olunmalıdır. Örneğin, ekip halinde dinlenme dokumalacaksa ona nazaran teknenin boyu belirlenir, mürettebat belirlenir, maksut tatile amelî bir güzergah belirlenir yahut tekrar kişilerin zevkine amelî DJ hizmeti, sauna/ spa hizmeti gibi hizmetler belirlenir.
Türkiye bâtınin yat kiralama etkinliği balıkçılık ve kargo taşımacılığı uygulamak bâtınin 1960’lı yıllarda vürutmeye esaslamıştır.
Asıl olarak 5 çyeksan yat kiralama yöntemi vardır
• Mürettebatlı yat kiralama
• Mürettebatsız yat kiralama
• Küme halinde yat kiralama
• Özel yat kiralama
• Kabin kiralama
Mürettebatlı yat kiralama maslahatlemi Türkiye bâtınin epey tercih edilen bir yöntemdir. Bu kiralama yöntemi 2 ana esaslıkta incelenebilir.
– Kaptanlı yat kiralama
– Tüm mürettebatla yat kiralama
Mürettebatlı yat kiralama Türkiye’bile en çok gökçe seyahat bâtınin tercih edilmektedir. Bedduaşap gövdeli ve kamaları olan Gulet adı verilmiş tekneler gökçe turlar bâtınin kullanılmaktadır. Trol teknelerine lavabo ve kamaralar ve asayiş hizmetinin sunulmasıyla 1960’lı yıllarda esaslamış bir yöntemdi. Bu tekneler 20-23 metre uzunluğunda evet. Her kabinin kendine özel tuvaleti ve 7 titrem sarf suyu, murdar ab bâtınin tank ve her insanın rahatça sığabileceği palas kamaları vardır.
2010’lu yıllarda meydana getirilen bir araştırma gökçe yolculuğun klübe gitme, otel tatili yahut resort tatilinden çok elan fazla tercih edildiğini ortaya koymuşdolaşma.
Göcek Yat Isticar
Göcek yat kiralama hizmeti, izmir’bile yaşayıp gökçe tuğra gelmek isteyenlerin en çok aldıkları hizmettir. Koskocaman ve önde gelen yat firmalarının sunduğu hizmetler sayesinde 20 senedir yaşamımıza iyiden iyiye girmiştir. Özellikle İzmir, Antalya, Alanya, Alakavşakı, Kaş, Çeşme, Adrasan gibi dinlenme bölgelerinde dinlenme uygulamak isteyenlerin epey çok tercih etmiş olduğu bir yoldur.
Hem fiyatlarının uçuk olmaması hem bile huzurun, keyfin zirveye çıktığı bir dinlenme başüstüneğundan karada tatile gitmekten çok elan fazla tercih edilir.
Gökçe seyahat uygulamak bâtınin yat kiralama maslahatleminden bir rota belirlenmesi gerekir. Rota dair kafasında sual maslahatareti olan kişilerin, gökçe seyahat hizmeti alacakları firmanın bu konuda mesuliyetli kişisiyle görüşüp bir karara bandajlanması esenlanabilir.
Hatta bütçeye nazaran İzmir’in seferihisar’danyola çıkıp gümüldür, kuşadası, soğucak, davutlar, yalıköy, didim, akbük, güllük, yalıkavak, bodrum, mazi, ören, akyaka, dalyan, ölüçokluk, uzunyurt, gelemiş, bezirgan, kaş, demre, Finike, kumluca, adrasan, olimpos, tekirova, çamyuva, kemer, gönyük yolundaki denizdeki koyların yek yek gezilerek çok enfes bir dinlenme yapabilir.
Bu kez üzerinde hem son grado eskimemiş olan koylarda çokluk, kum ve güneş eşliğinde kendinizi dinleme puntı elde edebilirsiniz hem bile dünya dünya karaya çıkıp enfes yemeklerden yiyerek unutulmaz bir dinlenme yaşayabilirsiniz.
Bodrum Yat Isticar
Bodrum yat kiralama firmaları Türkiye’bile en çok tercih edilen yat kiralama firmalarıdır. Bodrum’da yat kiralama epey sıktır çünkü yurtdışından gelen gezgin adetsı epey fazladır.
Turistler Türkiye’ye geldiklerinde kendi ülkelerinde görmedikleri eşsiz doğağıl baş esasa ertelenmek bâtınin bu yola epey fazla esasvurur. Bu turistler sayesinde yurttaşlarımız da gökçe dolaşma aldatmaışkanlığını yavaş yavaş elde etmişlerdir. 15 sene önce gökçe dolaşma dendiğinde Bodrum’da dahi çok fazla tercih edilmezdi fakat son 5 senelik süreçte daha çok kâinat gökçe tuğra çıkmaya esasladı.
Yat kiralama hizmeti sunan firma arayışı karşılayıcı eşhas her firmayla mütalaamelidir ki verilen hizmetin ciddi oluşu dair kesin demılar oluşhamur esaslasın.
Özellikle Bodrum’dan esaslayıp özellikle likya yolunun kıyı şeritleri kovuşturma edilerek muazzam güzellikte ve huzurda bir gezinti dokumalabilir. Bu kez gidilirken görülecek koyların pek çoğunda ihtimal 2000 sene sonrasında ilk kez bir insanoğlunun ayaklar bileğecek durumda kabil. Her cihet hem çok eskimemiş hem aşırı saf güzellikler barındırmaktadır.
Küme halinde iş yahut içtimai refiklarla, yek başınıza şehrin kaosundan uzaklaşmak isteyenler bâtınin emniyetsiz rahat donör bir dinlenme yaşanabilir. üste bu dinlenme dokumalırken kıyıya çıktığınız yerlerde tün bendeüplerine, leziz çokluk ürünlerinin satıldığı restoranlara gidilerek dinlenme sürenizde maksimum keyifli hengâm geçirebilirsiniz.

https://www.adayacht.com/

göcek yat kiralama

Write a comment