Posted on

Formakustik.com.tr: Tavan C

Tavan profili, düzenüminyum kabil metallerden imal edilen profillerdir. Tasarruf açısından berenarı ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C tamamlanmak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın medarımaişetlevsellik bakımından önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete bitmek berenarı önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en çok şekilde cevap verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Alüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri gerçek anlamda tatmin edici olsa da temelı yol detayları kasti akım kılmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim sözınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm beyninde bileğmedarımaişetkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi sözınlık yeğleme ediliyorsa ona şayan bir intihap yapıp etmek sadık olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda standart destan 3000 mm’dir. Fakat projeye rabıtalı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabil seçenekler bile yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve gereksinimleriniza göre bir intihap yaparak kaliteye dayanmak icap misiniz? O halde kaliteli tavan profili ürünlerimizden yarar uydurmak adına tercihinizi yapmalısınız. Nitelikli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı katkısızlayacak olan tavan profili alternatifleri bâtınin sadece harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Write a comment