Posted on

hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yekta bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant degajeliği ve fiziksel gücüne göre zait sayıda hosting çitndırılabilir, nazire gelimi vasati bir soy elektronik beyinından oluşturulacak bir anonsör 100 pare linux hosting çitndırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve yüksek yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den zait hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant degajeliği ya da yoğunluk, şayet varsa çarpıcılık ücreti şayet dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaştıynet sargılı olarak sizin huzurlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çalışır durumda veri centera teslim geçirmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu iş sunulabilir, başından aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yekta ayrım size ilgili bir limit dahilinde bir den zait hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette dilek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kavlükarar bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, olağan şartlarda fiziksel makinanın vasati maliyetini ve buna sargılı olarak izole bant degajeliği ve çarpıcılık ücretini hatta ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Anonsör
Bu hizmette dilek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden literatür paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız literatür CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Write a comment